Kedves Álláskeresők!

Főállású adminisztratív és értékesítői munkakörbe keresünk munkatársat a Miskolci Egyetem Iskolaszövetkezethez!

Iskolaszövetkezetünk a Miskolci Egyetem területén található. Kollégáink diákmunka közvetítéssel foglalkoznak, melynek célcsoportja az egyetemisták és a középiskolás diákok. Amennyiben szeretnél egy családias hangulatú irodában dolgozni fiatalokkal, akkor köztünk a helyed.

Feladataid közé fog tartozni:
– Meglévő cégekkel való kapcsolattartás
– Új cégek felkutatása, megkeresése
– Árajánlat, szerződés kidolgozása
– Ügyféligények meghatározása
– Személyes és telefonos ügyfélkezelés
– Munkakörhöz kapcsolódó sales, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
– Nappali tagozatos hallgatói jogviszony kizáró ok!
– B kategóriás jogosítvány
– Saját autó
– Munkarend: Heti 40 óra, napi 8 órában (hétfőtől-péntekig)

Amit kínálunk:
– Versenyképes munkabér
– Cafeteria
– Fiatalos és befogadó közeg
– Előrelépési lehetőség
– céges telefon előfizetéssel együtt
– üzemanyag hozzájárulás

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a leghamarabbi kezdési időpont és nettó bérigény megjelölésével lehet a jelentkezes@diakallas.hu e-mail címen. Az üzenet tárgya sales munka legyen!

Keress velünk!