Kedves Diákok!

GYAKORNOKI PROGRAM keretein belül keresünk lelkes diákokat mezőkövesdi partnercégünk számára, az alábbi területre:

– Gépészmérnök gyakornok

Feladatok:
• A magyar és német fejlesztő mérnök kollégák napi munkájának támogatása
• rajzok, modellek készítése, változtatása adott szoftverrel
• Adatbázisok, prezentációk és egyéb dokumentumok készítése és adminisztrálása MS Office programcsomaggal
• SAP adatbázisok olvasása, használata

Elvárások:
• Gépészmérnök szakos, nappali tagozatos hallgató,
érvényes diákigazolvánnyal
• CAD rendszerek (ideális esetben Catia V5, Creo) alkalmazásában szerzett tapasztalat és MS Office ismeretek (SAP ismerete előny);
• Német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
• Analitikus gondolkodás, önálló munkavégzés és probléma
megoldó képesség
• Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság;

Előny:
• Mezőkövesd környéki lakhely

Bérezés: Nettó 1275 Ft/óra

KIEMELT BÉREZÉS, LENDÜLETES CSAPAT, KIVÁLÓ KÖRÜLMÉNYEK!

Jelentkezni és érdeklődni a jelentkezes@diakallas.hu e-mail címen lehet. Az üzenet tárgya mezőkövesdi gépészmérnök gyakornok legyen!

Keress Velünk!