Keress Velünk!
Jelentkezz tiszaújvárosi Partnerünk csapatába, IT programozó munkakörbe!

Bér: NETTÓ 1700 Ft/óra

 Munkaidő: egyeztetés alapján

Munkavégzés helye: Otthonról végezhető részben/Tiszaújváros

Jelentkezz! Küldd el nekünk önéletrajzod a jelentkezes@diakallas-hu

 e-mail címre!

Feladatok:
SDLC megismerése
Programozási nyelvek és környezetek elsajátítása, mélyítése (.NET Core fw, C#, Angular)
Ismerkedés a felhőtechnologiával és annak lehetőségeivel
DevOPS környezet és automatizálás elsajátítása
esetenként alkalmazásfejlesztési projektekben való részvétel
alkalmazás dokumentációk készítése

Elvárások:
– utolsó egyetemi éveid választanak el a BA vagy MSC diploma megszerzésétől
– Nyitott vagy a tanulásra és a jövődet ezen a területen képzeled el
– Motiválnak a kihívások és a megoldandó problémák
– Jól tudsz kapcsolatot teremteni másokkal
– Objektum orientált programozás alapjaival tisztában és
– C# programozói nyelvet ismered. NET környezetben
– Kommunikációs szintű angolnyelv ismereted előnyt jelent