Kedves Diákok!

Miskolci partnerünkhöz keresünk diákokat IT technikus munkakörbe!

Elvárások:
– Szakirányú, informatikai területen szerzett középfokú végzettség
– Legalább középszintű aktív angol nyelvtudás
– Windows felhasználó szintű ismerete
– Office felhasználó szintű ismerete
– Számítógépes hálózatok ismerete.
– Önálló, precíz, proaktív munkavégzés;
– Jó megfigyelőképesség, gyors tanulási készség

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:
– Magas terhelhetőség
– IT üzemeltetési tapasztalat
– Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:
– Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült tiszaújvárosi központú munkahelyet, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra.
– Versenyképes bér
– Negyedéves bónusz
– Béren kívüli juttatás
– kollégáink fejlődését képzésekkel segítjük.

Bérezés: Br. 210.000 Ft/hó

Munkavégzés ideje:
– 12 órás munkarendbe keresünk kollégát

Jelentkezni a jelentkezes@diakallas.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehetséges! Az üzenet tárgya IT technikus legyen!

Keress Velünk!