Kedves Diákok!

MEZŐKÖVESDI partnerünkhöz keresünk gyakornokokat az alábbi területre:

– Logisztikai gyakornok

Feladatok:
• Vám folyamatok támogatása
• Dokumentumok előkészítése és rendszerezése
• Vámos kiértékelések készítése
• Vám folyamat fejlesztésében való részvétel
• Fuvarszervezési feladatok támogatása és fejlesztése
• Dokumentumok rendszerezése
• Operatív részvétel a fuvarszervezések lebonyolításában

Elvárások:
• Folyamatban lévő BSC vagy MSC tanulmányok – nappali tagozaton, érvényes diákigazolvánnyal
• Heti minimum 3 napos munkavégzés
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• Készség csapatmunkára és önálló, pontos munkavégzésre egyaránt

Előny:
• Mezőkövesd környéki lakhely
• Angol / Német nyelvtudás
• Logisztikai tanulmányok

Amit kínálunk:
• Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal
• Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása

Bérezés:
– nettó 1275 Ft/óra

Jelentkezni a jelentkezes@diakallas.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehetséges! Az üzenet tárgya Logisztikai gyakornok Mezőkövesd legyen!

Keress Velünk!