Kedves Diákok!

GYÖNGYÖSI partnerünkhöz keresünk gyakornokokat az alábbi területre:

– Mérnökségi gyakornok

Feladatok:
• A mérnökségi csapat munkájának támogatása
• Layout rajzolása
• Géptelepítésekhez a gép pozícióinak kimérése, előkészítése
• Folyamatábrák, munkautasítások, technológiai dokumentáció
készítése
• Művelettervek készítése
• Árajánlatkérések előkészítése, beleértve a specifikációt

Elvárások:
• Folyamatban lévő automatizálási vagy gépészmérnöki
tanulmányok – érvényes diákigazolvánnyal
• AutoCAD, MS Office, Windows felhasználói szint
• Innovatív gondolkodás, nyitottság, kreativitás, proaktivitás
• Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

Előny:
• Német és/vagy angol nyelv középfokú szintű ismerete
• Gyöngyös környéki lakhely

Amit kínálunk:
• Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal
• Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása

Bérezés:
– nettó 1275 Ft/óra

Jelentkezni a  jelentkezes@diakallas.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehetséges! Az üzenet tárgya Mérnök gyakornok GYÖNGYÖS legyen!

Keress Velünk!