Kedves Diákok!

GYÖNGYÖSI partnerünkhöz keresünk gyakornokokat az alábbi területre:

– Minőségügyi gyakornok

Feladatok:
• A minőségügyi csapat munkájának támogatása
• Mérőeszköz felügyelet támogatása
• Dokumentációs rendszer kezelése
• Mérési eredmények rögzítése, kiértékelése, statisztikai adatkezelés
• Gyártással kapcsolatos minőségügyi dokumentumok kihelyezése

Elvárások:
• Folyamatban lévő műszaki tanulmányok nappali tagozaton, érvényes diákigazolvánnyal
• MS Office, Windows felhasználói szint
• Innovatív gondolkodás, nyitottság, kreativitás, proaktivitás
• Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

Előny:
• Német és/vagy angol nyelv középfokú szint
• Gyöngyös környéki lakóhely

Amit kínálunk:
• Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal
• Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása

Bérezés:
– nettó 1275 Ft/óra

Jelentkezni a jelentkezes@diakallas.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehetséges! Az üzenet tárgya Minőségügyi gyakornok GYÖNGYÖS legyen!

Keress Velünk!