Keress Velünk!
Jelentkezz Miskolci Egyetemi Partnerünk csapatába, Pénzügyi asszisztens munkakörbe!

Bér: Nettó 1 000 Ft/óra
Munkaidő: 15-20 óra/hét
Munkavégzés helye: Miskolci Egyetem

Jelentkezz! Küldd el nekünk önéletrajzod a jelentkezes@diakallas.hu e-mail címre!

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák/szerződések rögzítése, archiválása
    Számviteli anyagok kezelése, dokumentálása
  • Könyvelési anyagok előkészítése, a pénzügyi osztály munkájának támogatása
  • Kimenő és bejövő postához kapcsolódó teljes körű ügyintézés, iktatás
  • Egyéb irodai adminisztratív feladatok elvégzése
  • Céggel kapcsolatos dokumentumok, szerződések, levelek adminisztrációja
  • Szolgáltatókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Folyamatban lévő gazdasági tanulmányok, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Microsoft Office programok ismerete ( kiemelten Excel )
  • Kifejzetten jó kommunikációs készség
  • Önálló és precíz munkavégzésre való képesség és hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Családias légkörű, nem „multi” szemlélet
  • Izgalmas cég és tevékenység
  • Változatos feladatok
  • Kellemes, modern munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus és innovatív csapatban zajló munka
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú, kiegyensúlyozott munkalehetőség