Kedves Diákok!

Miskolci partnerünkhöz Diákot keresünk adminisztrációs feladatok ellátására pénzügyi osztály támogatására!

Feladatok:
o A pénzügyi igazgató munkájának támogatása
o Ügyfél számlák kiállítása
o Szállító és ügyfél szerződések kezelése
o Könyvelési anyag előkészítése
o Kimenő és beérkező posta iktatása, szortírozása, továbbítása
o Egyéb irodai adminisztrációs feladatok

Elvárások:
– nappali tagozatos hallgatói jogviszony (akár PASSZÍV státuszú is!)‼‼
– pénzügy-számvitel szakon folytatott tanulmányok
– Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Excel, Word)
– Pontos, precíz, megbízható munkavégzés, a részletekre való odafigyelés
– Határidők betartása és több feladat párhuzamos végzése
– Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Munkaidő:
– 4 órás munkaidő, várhatóan hétfőtől péntekig

Bérezés:
– nettó: 1250 Ft/óra

Jelentkezni a jelentkezes@diakallas.hu e-mail címen, fényképes önéletrajz küldésével lehetséges! Az üzenet tárgya pénzügyi asszisztens legyen!

Keress Velünk!