Jelentkezz miskolci Partnerünk csapatába, php webfejlesztő munkakörbe!

Bér: Nettó 1500 Ft/óra
Munkaidő: Rugalmas
Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezz! Küldd el nekünk önéletrajzod a jelentkezes@diakallas-hu  e-mail címre!

Elvárások:
– HTML, CSS, Javascript, jQuery, PHP és MySQL nyelvek ismerete
– GIT verziókövető rendszerben szerzett tapasztalat
– Composer használatában szerzett tapasztalat

Ha még úgy gondolod, hogy nem biztos a tudásod, akkor is jelentkezz! Tananyagot és segítséget biztosítunk Neked a szakmai fejlődésben!

Feladatok:
– Kezdetben egyszerűbb weboldalak készítése készen kapott sitebuild és előre leegyeztetett ügyféligények alapján
– Későbbiekben webáruházak és egyedi webes rendszerek fejlesztése

Előnyt jelent:
– PHP 7.x verzió ismerete
– PHP Framework ismeret
– Bootstrap ismerete (v3 és/vagy v4)
– Linux rendszerek ismerete
– Webáruházak fejlesztésében szerzett tapasztalat
– Proaktív gondolkodásmód, ügyfélorientáltság, kommunikatív stílus

Amit kínálunk:
– Bizonyított teljesítmény és elvárt hozzáállás mellett gyors kompenzációs előrelépés
– Fiatalos-, összeszokott-, jó hangulatú csapat tagja lehetsz
– Idővel rugalmas munkarendben és akár home office környezetben is dolgozhatsz
– Szakmai képzésekben vehetsz részt

Jelentkezni a jelentkezes@diakallas.hu e-mail címen lehet. Tárgy PHP webfejlesztő legyen.