Technikusi munkalehetőség középiskolásoknak és Műszaki karon tanulóknak!

KÖZÉPISKOLÁSOK FIGYELEM!

Szeretnéd kamatoztatni tudásodat?
Szeretnél egy kiemelkedő miskolci cégnél technikusként dolgozni?

Akkor itt a remek lehetőség!

Feladatok:
— a meghatározott fejlesztési és sorozatgyártás ellenőrzés
— kiértékeli és dokumentálja az elvégzett teszteket,
— aktívan támogatja a fejlesztői csapatot speciális tesztek végrehajtásával,
— Együttműködés a műszakvezetővel, az applikációs és tesztmérnökkel a napi munkavégzés során.

Elvárások:
— Középfokú végzettség (elsősorban műszaki területen),
— minimum egy éves teszt vagy technikusi munkakörben szerzett tapasztalat (laboratóriumi tapasztalat, fotó/video
technikai ismeretek előny),
— minimum alapszintű angol/német nyelvtudás,
— több műszakos munkarend vállalása,
— rugalmasság, jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
— jó kézügyesség, szerszámgépek ismerete előnyt jelent,
— bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány.

Jelentkezni a jelentkezes@diakallas.hu e-mail címen, fényképes önéletrajz küldésével lehetséges! Az üzenet tárgya teszt technikus legyen‼

Keress Velünk!