Keress Velünk!
Jelentkezz tiszaújvárosi Partnerünk csapatába, Villamosmérnök gyakornok munkakörbe!

Bér: nettó 1200 Ft/óra

 Munkaidő: hétfőtől péntekig, 7:00-tól 15:20 óráig

Munkavégzés helye: Tiszaújváros TVK Gyártelep
Jelentkezz! Küldd el nekünk önéletrajzod a jelentkezes@diakallas.hu

 e-mail címre!

Fő feladatok:
– Műanyagfeldolgozó gépek karbantartási és javítási munkálatainak tervezésében, szerelési műveleteinek ellátásában, irányításában tevékeny közreműködés
– Üzemzavarok gyors és hatékony elhárításában részvétel
– A villamos csoportvezető munkájának támogatása, a területére vonatkozó jelentések, riportok készítése
– A minőségi műszaki szolgáltatás fenntartásában, a szolgáltatás-fejlesztésben való aktív közreműködés

Elvárások:
– Felsőfokú műszaki irányú aktív hallgatói jogviszony
– Villamos/műszerész és PLC programozási ismeretek
– Angol vagy német nyelv alapszintű ismerete
– Jó kommunikációs készség, szolgáltatói szemlélet, nyitottság új folyamatokra

Előny:
– Siemens PLC programozási ismeretek
– Operátor Panelek programozásában való jártasság
– Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:
– Fejlődési lehetőség
– Megbízható, stabil vállalati háttér