Keress Velünk!
Jelentkezz Miskolc-belvárosi Partnerünk csapatába, recepciós munkakörbe!
Bér: Bruttó 1250 Ft/óra (teljesítmény alapján ösztönző jutalom)
Munkaidő: minden nap 15:00-19:00-ig (választható napokon)
Munkavégzés helye: Miskolc-belváros
Jelentkezz! Küldd el nekünk önéletrajzod a jelentkezes@diakallas.hu e-mail címre!
Elvárások:
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
• Vendégközpontú gondolkodás, vendég fogadásához szükséges angol nyelvtudás, tiszta ápolt megjelenés, megbízhatóság
• Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
• Betöltött 18. életév
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat és szállodai software ismerete előnyt jelent
• Hosszútávon ráérés
Feladatok:
• Biztosítja a vendégek színvonalas fogadását, segíti elfoglalni a szálláshelyet
• Szállodai szoftver használata, foglalások kezelése,Fizettetés, kasszakezelés
• Adminisztratív feladatok elvégzése, e-mailek és telefonhívások kezelése
• Együttműködés a szálláshely többi munkatársaival